Jak łatwo rozciągnąć uszy do tuneli? Poradnik dla początkujących

Rozciąganie ucha jest stopniowym zwiększaniem rozmiaru przekłucia płatka ucha albo jego chrząstki. Ten proces odbywa się zazwyczaj poprzez wkładanie w wygojony kanał przekłucia coraz większej biżuterii. Celem umieszczania rozpychaczy w uchu jest późniejsze założenie ozdoby określanej jako tunele. Jednak metod rozciągania dziurek w tych częściach ciała jest więcej. Jak prawidłowo dopasować jedną z nich do swoich potrzeb? Na to i inne pytania znajdziesz w tym poradniku dla początkujących. Sprawdź!

Jak prawidłowo przebiega proces rozciągania uszu przy pomocy taperów?

Przede wszystkim proces rozciągania uszu powinien przebiegać stopniowo. Warto o to prawidłowo zadbać. Bezpieczne i oryginalne rozpychacze do uszu od Crazyneedles skutecznie ci w tym pomogą! Zainwestuj w nie już dziś, aby rozpocząć ten proces, aby wkrótce móc cieszyć się dużymi tunelami!

Co istotne, w większości przypadków przekłuć zakłada się standardowe kolczyki, których rozmiar wynosi 1,6 mm. Przed rozpoczęciem rozciągania dziurki, należy zaczekać. Najważniejsze jest to, aby była ona całkowicie wygojona! Jeżeli nie będziesz przestrzegać tej istotnej porady, możesz nieodwracalnie zniekształcić swoje ucho i doprowadzić do poważnego zakażenia. 

Proces rozciągania uszu odbywa się poprzez wkładanie w wygojony kanał przekłucia coraz większego rozmiaru ozdób. Należy to robić wyłącznie stopniowo i regularnie. Jeżeli zastosujesz się do naszych zaleceń, możesz uzyskać nawet kilkucentymetrowe dziurki w uszach. Weź pod uwagę to, że powinny być one jednak mniejsze niż rozmiar płatka ucha. Wówczas zyskasz gwarancję, iż nie dziurka nie przerwie się pod wpływem uszkodzenia mechanicznego.

Różne metody rozpychania uszu

Sposobów na rozpychanie uszu w celu uzyskania dziurek do tuneli jest parę. Zanim wybierzesz jedną z nich, koniecznie zastanów się, która w twoim przypadku najlepiej się sprawdzi. Dopasuj ją do swoich potrzeb. Zachęcamy cię również do zastosowania się do naszych porad na ten temat.

Rozpychacze do uszu (tapery)

Taper to inaczej walec, który posiada z jednej strony większą, a z drugiej mniejszą średnicę. Są to kolejno 4 mm i 3 mm. Kupisz go w atrakcyjnej cenie w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych. Zachęcamy cię do używania takich rozpychaczy do uszu, zwłaszcza gdy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tunelami. To prosta, a zarazem najbardziej efektywna metoda na ich szybkie uzyskanie. 

Taśma teflonowa albo taśma bondage

Taśmy teflonowej bardzo często używa się w hydraulice, dlatego jest ona łatwo dostępna w wielu sklepach budowlanych. Aby użyć jej do rozepchania płatków uszu, należy owinąć nią biżuterię w standardowym rozmiarze, a następnie używając lubrykantu delikatnie włożyć w ucho. Co ważne, taka taśma musi być równomiernie nałożona na kolczyki. 

Scalpelling

Scalpelling polega na nacięciu płatków uszu do odpowiedniego rozmiaru. Zdecydowanie odradzamy ci ten sposób na poszerzanie dziurek w uszach. Co ważne, przy użyciu tej metody nie masz możliwości zmniejszenia ich rozmiaru w przyszłości. 

Co prawda, efekt uzyskania tuneli w uszach pojawia się niemal natychmiast, jednak jest on bardzo niebezpieczny dla twojego zdrowia. Nie warto go ryzykować. Zamiast tego zdecydowanie zachęcamy cię do zakupu odpowiednich rozpychaczy do uszu.

Czy już wybrałeś odpowiednią metodę na zrobienie tuneli w uszach dla siebie? Jeżeli podoba ci się tego typu ozdoba uszu, zainwestuj w nią już dzisiaj. Pamiętaj jednak o tym, aby poszerzanie dziurek wykonywać w bezpieczny i higieniczny sposób. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

siedemnaście + pięć =